Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 6 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 65 kWh/100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9 liter / ciklus |
| Zajszint | 42 dB |
| Magasság: | 84,5 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
