Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 119 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 249 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 94 liter |
| Teljes kapacitás | 343 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 38 dB |
| Magasság: | 201 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 65 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
