Leírás
HEF113BS1 Series 2, beépített tűzhely, 60 x 60 cm, rozsdamentes acél
A beépíthető sütő 3D forró levegővel: így egyszerre több szinten is tökéletes sütési és pörkölési eredményt érhet el.
- Piros LED kijelző vezérlés: könnyen használható az időfunkcióknak köszönhetően.
- Behúzható billenőkapcsoló: a könnyen tisztítható előlapért és az elegáns kialakításért.
NKN645GA2E Series 4, elektromos főzőlap, 60 cm, tűzhely vezérlésű, fekete, kerettel
Üvegkerámiából készült elektromos főzőlap: különösen megkönnyíti a főzést és a tisztítást.
- Kezelőpanel a tűzhelyen: Könnyen kezelhető a főzőlap a tűzhely kezelőszerveivel.
- Pörkölés zóna: extra kapcsolható főzőzóna nagy sütéshez, mint pl. pörkölő és halfazék.
- A 21 cm-es főzőzóna: bővíthető főzőzóna.
- Körbeálló keret: a lapos, körbefutó rozsdamentes acél váz ideális a meglévő munkalap-kivágásba való beillesztéshez.
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 66 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | SteamClean |
| Teljesítmény: | 11,1 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,4 cm |
| Mélység | 54,8 cm |
| Csatlakozási érték | 11100/7800 watt |
| Főzőlap méretek | 43x560x490/500mm |
| Sütő méretek | 560mm/600mm/550mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
