Leírás
38 cm magas beépíthető mikrohullámú sütő: használja olvasztáshoz, melegítésre vagy akár az ételek tökéletes elkészítésére.
Mikrohullámú funkció: időtakarékos előkészítés, felolvasztás és edény–előmelegítés.
AutoPilot 8: minden étel tökéletesen elkészül, hála a 8 automatikus programnak.
Elektronikus ajtónyitás: kényelmes ajtónyitás egy érintésre.
Grill funkció: a tökéletes grillezés gyorsan és könnyedén megvalósítható az erős grill segítségével.
Mikrohullámú sütő típusa és sütési módjai:
Maximális teljesítmény: 900 W; 5 mikrohullám teljesítményfokozat: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W
Grill: 1.2 kW
A grill és a 90 W, 180 W, 360 W mikrohullámú teljesítményszintek összekombinálhatóak.
A mikrohullám és a grill funkció külön is használható
Sütőtérfogat: 25 l
Design
Sütőtér belső bevonata: nemesacél
Komfort
LED kijelzős vezérlés
Elektronikus óra
Forgó kapcsoló, Süllyesztett gombok, TouchControl érintőszenzoros kezelés
Felhasználóbarát elektronika: könnyű és kényelmes kezelés
AutoPilot 8
4 felolvasztás és 3 főzőprogram mikrohullám segítségével,1 program kombinált funkcióhoz
Memória funkció (1 beállítás)
LED világítás
31,5 cm Üveg forgótányér
Ajtónyitás iránya: balra nyíló
Elektronikus ajtónyitás
Paraméterek
| Űrtartalom | 25 liter |
| Kijelző | Van |
| Szín | Fekete |
| Automatikus program | Van |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Grill teljesítmény | 1200 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 38,2 cm |
| Szélesség: | 59,4 cm |
| Mélység | 38,8 cm |
| Szélesség | 59,4 cm |
| Magasság | 38,2 cm |
| Mélység | 38,8 cm |