Leírás
Műszaki adatok
Kereskedelmi használatra
Bruttó/nettó űrtartalom: 356/347 liter
Gyerekzár zárható egységajtóval
LED belső világítás, külön kapcsolható
Ventilátor az optimális légáramlásért
Fokozatmentes hőmérséklet-beállítás
Hőmérséklet tartomány: 0°C ~ +10°C
6 Rácspolcok, magasság - állítható terhelés max. 30 kg polconként
Dupla üvegezésű egység ajtó
Ajtóütköző a jobb oldalon
Állítható lábak
Műszaki adatok
Csatlakozási feszültség: 220-240 V~ / 50 Hz
Névleges teljesítmény: 160 W
Hűtőfolyadék: R290 A működést ≤ 32°C
környezeti hőmérsékleten határozzuk meg (
legalább 10°C) és 65%-os páratartalom.
Fogyasztási adatok
Energiafogyasztás / 24 óra: 1,920 kWh
Energiafogyasztás / év: 701 kWh
(2019/2018 számú EU adatlap előírás szerint)
Logisztikai adatok
Egységméret: 194,5 x 59,5 x 57,0 cm (MaxSzxMé)
Kiszerelés:.0 x1999 x 58,5 cm (MaxSzxM)
Nettó tömeg: 61,0 kg
Bruttó tömeg: 68,0 kg
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 701 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 356 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Teljes kapacitás | 356 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 70 dB |
| Magasság: | 194,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57 cm |
