Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 56 liter |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 8,5 kW |
| Sütősín | Nincs |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 56 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
