Paraméterek
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Vezérlés | Érintőgombos |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Plusz funkciók | Gyerekzár, Maradékhő kijelzés, Időzítő |
| Teljesítmény: | 6,8 kW |
| Magasság: | 3,7 cm |
| Szélesség: | 58,3 cm |
| Mélység | 51,1 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.