Leírás
funkciók
SelfFit®
Önbeálló ajtórugó
A speciális SelFit rugós mechanizmusnak köszönhetően az ajtó automatikusan igazodik a konyhafront súlyához, és tökéletesen kiegyensúlyozza azt.
Így az ajtó minden kívánt helyzetben nyitva marad, és nem csapódik be.
LedSpot™
Állapotjelző fény
Ha a beépített mosogatógépe olyan csendes, hogy nem is látszik, hogy működik-e, akkor itt az ActiveSpot. Az ActiveSpot egy programállapot-jelző, amelyet a gép alá vetítenek a padlóra.
Így azonnal láthatja, hogy a mosogatógép működik-e; és amikor a program befejeződött, a piros LED kialszik. Tehát mostantól nem kell többé találgatni, hogy mikor lehet kipakolni a mosogatógépet.
Gyors+
Akár 70%-os időmegtakarítás
Néha nincs időd megvárni, amíg egy teljes mosási ciklus befejeződik.
A Quick+ funkcióval a program időtartama akár 70%-kal is lerövidül, így az edényeid készen állnak a következő étkezésre.
*Belső laboratóriumokban tesztelve.
Kihúzható evőeszközkosár
Több hely az edényeknek és serpenyőknek az alsó kosárban
Az evőeszközkosár egy okos találmány, de gyakran útban van, amikor egy nagy edényt szeretnénk az alsó kosárba helyezni.
A kihúzható evőeszközkosár megoldja ezt a problémát, mivel szabadon jobbra és balra is mozgatható, így helyet teremtve ezeknek a nagyobb tárgyaknak.
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Kosár |
| Maradék idő kijelzés | Nem |
| Programok száma | 6 |
| teritékszám | 14 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 65 kWh/100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9,5 liter / ciklus |
| Zajszint | 42 dB |
| Magasság: | 81,8 cm |
| Szélesség: | 59,8 cm |
| Mélység | 55 cm |
