Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Magasság: | 74,5 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Hűtési teljesítmény | 2,8 kW |
| Hűtési kapacitás | 9554 BTU/h |
| Zajszint | 52 dB |
| Szűrő típusa | HEPA Szűrő |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
