Leírás
JELLEMZŐK:
- Légkeveréses sütő 15 funkcióval és pirolízissel
- TwistCook elektronikus óra
- ProTouch – a speciálisan kezelt rozsdamentes acél felület megakadályozza a gyors újraszennyeződést
- Főzőtér térfogata 71 liter
- Könnyen tisztítható zománcozott belső bevonat
- SoftClose sütőajtó – lassan, finoman és csendesen záródik
- XXL főzőtér – több hely az extra nagy edényeknek
- Teljes üveg belső ajtó, négyszeres üvegezéssel
- 2-szer részlegesen kihúzható
- Üveg kezelőpanel
- Rozsdamentes acél színű kezelőgombok
- Főzőtér hőmérséklete akár 250 °C-ig
- Gyermekbiztonsági
zár - Fogantyúvédelem
- 1 halogénlámpa a belső térben
- Sima oldalfalak -
Többszintes főzés - Erős
légkeveréses sütő
- Maxi főzés
- Pizza funkció
- Gyorsmelegítés
MŰSZAKI ADATOK ÉS MÉRETEK:
- Sütő energiahatékonysági osztálya: A+ az A++++-tól (legmagasabb hatékonyság) D-ig (legalacsonyabb hatékonyság) terjedő skálán
- Energiafogyasztás hagyományos fűtés esetén: 0,90 kWh
- Energiafogyasztás légkeveréses/légkeveréses sütő esetén: 0,70 kWh
- Készülék méretei (Ma x Szé x Mé) 595 x 595 x 564 mm
- Fülke méretei (Ma x Szé x Mé): 600x560x550 mm
Jellemzők
Hossz: 650 mm
Szélesség: 630 mm
Magasság: 690 mm
Szállítási terjedelem: 1x beépített sütő
Szín: fekete
Pirolízis: Igen
Forró levegő: Igen
Szülői felügyelet: Igen
Energiahatékonysági osztály: A+
Energiafogyasztás hagyományos üzemmódban: 0,9 kWh
Energiafogyasztás recirkulációs üzemmódban: 0,69 kWh
Főzőkamrák száma: 1
Kötet: 73 liter
Súly: 40 000 g
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Sütő öntisztítás | Pirolítikus |
| Teljesítmény: | 3,65 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,4 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 55 cm |
