Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Kosár |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 10 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 265 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 9 liter / ciklus |
| Zajszint | 41 dB |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 56 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
