Leírás
GentlePower technológia
A GentlePower technológia felülről egyenletesen permetezi a vizet a ruhákra, így hatékony és alapos tisztítást tesz lehetővé optimalizált víz- és energiafogyasztás mellett. Kifogástalanul tiszta ruhák, miközben energiát és vizet takarítanak meg.
AutoDose – gazdaságos automatikus adagolás mosószerhez és öblítőhöz
Az automatikus adagolórendszer a praktikus, nyomásra nyíló fiókban található, és időt és erőforrásokat takarít meg, miközben optimális eredményeket biztosít. A mosószer és az öblítő hozzáadása után az AutoDose érzékelők a töltet mennyisége és a szennyezettség mértéke alapján meghatározzák a megfelelő mosószermennyiséget. Ez minden mosással mosószert takarít meg.
Közvetlen hajtású motor
Alacsony vibráció és kivételesen csendes
A Direct Drive motornak köszönhetően a mosógép a nap vagy az éjszaka bármely szakában csendesen üzemeltethető. A tartós Direct Drive minimalizálja a rezgéseket, így a mosógép megbízhatóan és csendesen ér el magas mosási és centrifugálási teljesítményt. A teljes GentlePower termékcsalád A zajkibocsátási osztályba tartozik.
Maximális ruhatöltet: 9 Kg
Maximális centrifugálási sebesség: 1400 fordulat/perc
Energiahatékonysági osztály: A (2021)
Éves energiafogyasztás: 49 kWh / 100 ciklus / év
Mosási hatékonyság: B
Centrifugálási osztály: A
Vízfogyasztás: 45 liter / ciklus
Gyerekzár
30 perces gyorsprogram
Elektronikus vezérlés
Rendkívül tartós és kopásálló Dinamikus frekvenciaváltó motorral
EcoTech automatikus mennyiségszabályozás optimalizált vízfogyasztás érzékelő technológiával
Automatikus víz elleni védelem – Többszörös vízvédelem +
Külön állítható hőmérséklet- és centrifuga fordulatszám
Állítható lábak
Szín: Fehér
Méretei: Magasság: 84,5 cm; Szélesség: 59.9 cm; Mélység: 64,3 cm
Súly: 83 kg
Programok:
Pamut
Könnyen kezelhető
Finomszálú anyagok
Gyapjú / kézimosás
Vegyes
Szintetikus
Gyors mosás 30’
Fekete/sötét mosás
Fehér mosás
Nagyruhadarabok
Pamut ECO
Anti foltok 100
Anti foltok 45’
Öblítés + centrifugálás
Centrifugálás
– Választható opciók:
Előmosás
Intenzív mosás
Gyengéd mosás
– Választható funkciók
Késleltetett indítás
Gyermekzár funkció
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 49 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 45 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 71 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 64,4 cm |
