Leírás
| Terméktípus: | Beépített mosogatógép |
| Design és anyag | |
|---|---|
| Beépítés: | Teljesen integrált |
| Rekesz színe: | Rozsdamentes acél megjelenés |
| Energiacímke adatok | |
| Energiahatékonysági osztály: | C |
| Energiafogyasztás Eco program: | 75 kWh / 100 ciklus |
| Terítékek száma: | 14 |
| Vízfogyasztás mosási ciklusonként: | 9,5 liter |
| Program időtartama Eco: | 3:10 óra |
| Zajszint (dB): | 41 dB(A) |
| Légi zajkibocsátási osztály: | B. |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok száma: | 8 |
| Mosogatóprogramok: | Eco 50°C, Előöblítés, Intenzív 65°C, Normál 55°C |
| Öblítési hőmérsékletek: | 4 |
| Kényelem és biztonság | |
| Biztonsági eszköz: | Vízvédelmi rendszer |
| Evőeszköz-tároló: | Evőeszközfiókkal |
| Belső jellemzők: | Állítható felső kosár |
| Kiegészítő felszerelés: | Magasságban állítható lábak |
| Vízvédelmi rendszer: | AquaStop, teljes körű vízállóság |
| Funkciók: | Kezdési idő előválasztása, AquaSensor |
| Megmutat: | Öblítőszerhiány-jelző, sóhiány-jelző, hátralévő időjelző |
| Szárítás: | Önmelegítő |
| A gyártó adatai: | Többzónás |
| Vezérlők: | Billentyűzet |
| Méretek és súly | |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Műszaki adatok | |
| Kapcsolat értéke: | 2100 watt |
| Hálózati biztonság: | 10 A |
| A bevezető tömlő hossza: | 150 cm |
| A lefolyócső hossza: | 150 cm |
| Kábelhossz: | 130 cm |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Maximális vízkeménység: | 70 dH |
| Hálózati feszültség: | 220-240 volt |
| Melegvíz-csatlakozás max.: | 60 °C |
| Üzemeltetési költségek | |
| Átlagos éves áramköltség (0,3 €/kWh)*: | 28,6 euró |
| Átlagos áramköltségek 9 év alatt (0,3 €/kWh)**: | 725 755 euró |
| Számítás alapja: | Évi 280 standard tisztítási ciklussal, 50°C-os energiatakarékos programmal és hideg vízzel |
| Értesítés: | A tényleges fogyasztás a készülék típusától és használatának gyakoriságától függ. |
| Egyéb jellemzők | |
| Szárító hatás: | Egy |
| Tisztító hatás: | Egy |
| Veszély | A bútor előlap nélkül kerül kiszállításra. Az előlapot fel kell szerelni, az nem része a szállítmánynak. |
| Zajszint: | Normál |
| Háztartás mérete: | 3-4 fő részére |
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 8 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 75 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9,5 liter / ciklus |
| Zajszint | 41 dB |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 56 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
