Leírás
Tulajdonságok:
- A BASIC beépíthető sütőből és üvegkerámia főzőlapból álló Ehrlicha Basic Set AN beépíthető tűzhelykészlet optimális ár-teljesítmény arányt kínál minden konyhakezdő és áttérő számára - A sütő fel van szerelve 62 literes használható sütőtérfogat - Ez elegendő mozgásteret hagy kedvenc süteményének vagy sültjének - A tűzhelykészlet keret nélküli üvegkerámia főzőlappal is fel van szerelve - A főzőlap kiemeli a tűzhelykészlet funkcionalitását és megjelenését, és ideális alacsony költségének köszönhetően kezdőkészlet
Műszaki teljesítményadatok:
- A ENERGIAHATÉKONYSÁGI OSZTÁLY (A+++-tól D-ig terjedő skálán) - Hagyományos energiafogyasztás: kb. 0,79 kWh/ciklus - Főzőkamrák: 1 - Hőforrás sütőkamránként: elektromos - Főzőkamra térfogata: kb. 62 liter - Beépített készülék
- Sütő: - Fűtési módok: 4 (felső hő, alsó hő, felső és alsó hő, grill)
- Sütőajtó: üveg/fekete
- Üvegrétegek: 2
- Fogantyú/gombok: ezüst lakkozás
- Zománcozott tepsi: 1
- Grill rács: 1
- Készülék mérete: közepes: 35 liter ≤
- Űrtartalom: < 65 liter
- Levegő zajkibocsátás: kb. 51 dB(A)
- Üzemi feszültség: kb. 380 volt - 50Hz
- Főzőlapok: - Keret nélküli üvegkerámia főzőlap
- 2x 145 mm / 1.200 Watt; 2x 180 mm / 1.800 Watt
Méret:
kb. B 59,5 x H 59,5 x T 57,5 cm
Súly:
kb 32 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 55 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Teljesítmény: | 9,6 kW |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57,5 cm |
