Leírás
Termékkép: Jay-tech Atlantis Sound 5.0N UHD Smart TV adatlap
Általában:
Gyártó: Jay-tech
Képmegjelenítés:
Képernyő átlója: 50 hüvelyk
Felbontás: 3840 x 2160
Képarány: 16:9
Fényesség: 250 cd/m²
Kontraszt: 4000:1
Kontraszt (dinamikus): -
Függőleges látószög: 160° (10:1)
Vízszintes látószög: 170° (10:1)
Képformátumok:
16:9 Mozi
4:3
Szélesvásznú
HDTV formátum:
UHD 2160p
FullHD 1080p
HDTV 1080i
HDTV 720p
24p támogatás: Igen
Osztott képernyő: Nem
Képkocka kimerevítése funkció: Nem
Színbeállítások:
Színhőmérséklet
árnyalat
Műszaki adatok:
Technológia: LCD
Méretek (Sz x Ma x Mé): 1131 × 759 × 254 mm
Tok színe: fekete
Hangoló:
Antenna/Kábel
DVB-T
DVB-T2
DVB-C
DVB-C HD
DVB-S DVB
-S2 (HD)
Tunerek száma: 1
Rádió funkció: Nem
Súly: 12,1 kg
Tápegység: belső
Energiafogyasztás: 86 watt
Energiahatékonysági osztály (régi): A
SDR energiahatékonysági osztály: -
HDR energiahatékonysági osztály: -
Jellemzők:
Jelbemenetek: 3x HDMI (digitális)
HDCP: -
Videókapcsolatok: Komponens bemenetű
videó
Hangcsatlakozások: Audio-In
Audio-Out digitális
fejhallgató-csatlakozó
SCART csatlakozók: 1
Teletext: Igen
Virtuális surround hangzás: Igen
Kártyaolvasó: Nem
Kép a képben TV/ AV működés: Nem
Kép a képben PC működés: Nem
Fali tartó: VESA szabvány
Különleges jellemzők: UHD TV, LED háttérvilágítás, HDCP, energiatakarékos mód, CI+ nyílás, USB port,
internet TV, LAN port, WLAN
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2 x 8 watt |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 127 cm (50") |
| Smart | Nem |
| Magasság: | 75,9 cm |
| Szélesség: | 113,1 cm |
| Mélység | 25,4 cm |
