Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| Energiafogyasztás | 143 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 314 liter |
| Teljes kapacitás | 318 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 177,5 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
