Paraméterek
| Fokozatok szám | 8fokozat |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Gázos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
