Leírás
Termék leírás
- Készülék típusa: Alulfagyasztós
- Felépítés: Beépíthető készülék
- Szín: Fehér
- Energiaosztály: A+
- Éves energiafogyasztás: 243 kWh/év
- LED világítás
- Megfordítható ajtónyitás
- Beépített palacktartó: Igen
- Belső világítás: Igen
- Visszamelegedési idő: 11 óra
- Zajszint: 41 dB
Fagyasztó:
- Nettó fagyasztótér: 50 liter
- Kivitel: Alulfagyasztós
- Fagyasztó teljesítmény: 2 kg/nap
- Fagyasztó rekeszek száma: 2
Hűtő:
- Nettó hűtőtér: 212 liter
- Rekeszek száma: 2
- Ajtórekeszek száma: 3
- Állítható polcok száma: 3
- Polcok száma: 4
Méretek:
- Szélesség: 54 cm
- Magasság: 144 cm
- Mélység: 54 cm
- Súly: 45 kg
Jellemzők
Kialakítás: Beépíthető
Éves energiafogyasztás: 243 kWh/év
Hűtési Technológiák: statikus
Nettó térfogat: 162 liter
Nettó fagyasztótér: 50 liter
Energiaosztály: A+
Szín: Fehér
Tulajdonságok: Cserélhető oldalú ajtónyitó
Leolvasztás: Automatikus
NoFrost rendszer: Nem
Tartozékok: Zöldségtároló fiók
Gyártó: Amica
Minibar push-pull nyitási rendszer: Nem
palacktartó: Nem
Zöldség/gyümölcs rekesz: Igen
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 242 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 162 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 50 liter |
| Teljes kapacitás | 212 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 144 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
