Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1300f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 55 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 47 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
