Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Energiafogyasztás | 67 kWh /100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9400 Liter / év |
| Zajszint | 47 dB |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Mélység | 58 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
