Leírás
Jellemzők
- EcoLine – A legenergiahatékonyabb készülékeink
- ÖKO SANTO hűtőszekrény belső világítással a hűtőtérben: LED, oldalsó, fényesítő hatású
- 880 mm résmagasság
- Fix ajtó technológia
- 4 csillagos fagyasztó
- COOLMATIC* a friss élelmiszerek gyors lehűtéséhez
- FROSTMATIC a gyors és gyengéd fagyasztáshoz
- Nedvességszabályozás a zöldséghéjhoz
- Tolóajtós polc
- Elektronikus hőmérsékletszabályozás
- LCD kijelző érintésvezérléssel
- Teljesen automatikus leolvasztás a hűtőtérben
- Vizuális, akusztikus ajtónyitás riasztó
- Belső világítás a hűtőkamrában: LED, oldalirányban, világosító hatással
- Polcok száma: 2, ebből 1 osztható
- Gyümölcs- és zöldségfiókok: 1
- Osztható FlexiShelf üvegpolc
- Tojástálca: 1 db 6 tojáshoz
- Ajtópánt: jobbos, cserélhető
Teljesítmény
- Teljes hasznos kapacitás (liter): 118
- Teljes hasznos kapacitás **** fagyasztórekesz (liter): 14
- A levegőben szálló hangkibocsátás dB(A) re 1 pW: 35
- Tárolási idő meghibásodás esetén (óra): 9
- Leolvasztás technológia a hűtőszekrényben: Automatikus
Beépítés
- Beépítési magasság (mm): 880
- Beépítés: beépíthető/beépíthető - fix ajtótechnika
- Kerekek: lábak
- A készülék méretei HxSzxM (mm): 873x556x549
- Beépítési méretek HxSzxM (mm): 880x560x550
- Csatlakozási érték (watt): 100
- Volt: 230-240
- Kábelhossz (m): 2.4
- Bruttó tömeg (kg): 34,22
- Nettó tömeg (kg): 33
Energia
- Energiahatékonysági osztály: D
- Éves energiafogyasztás kWh-ban: 114
- A hűtőterek teljes hasznos űrtartalma (liter): 104
- Fagyasztóképesség (kg/24h): 2.6
- Levegőhang kibocsátási osztály: B
- Klímaosztály: SN-N-ST-T
Egyéb jellemzők
- Termékszám (PNC): 933 020 582
- Vezérlés: Érintős elektronikus vezérlés
- Belső világítás: LED, oldalsó, fényesítő hatású
- Ajtózárás csillapító: Nincs
- Fehér szín
- EAN szám: 7333394027029
- Tojástálca: 1 db 6 tojáshoz
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 114 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 104 liter |
| Belső fagyasztós | Igen |
| Fagyasztó kapacitás | 14 liter |
| Teljes kapacitás | 118 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Csúszóvasalatos (Sliding hinge) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 87,3 cm |
| Szélesség: | 55,6 cm |
| Mélység | 54,9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
