Leírás
A 6000 ProSense® mosógépek automatikusan a töltet méretéhez igazítják az időt, a víz- és energiafogyasztást, legyen szó akár egyetlen ingről, akár az egész ruháról. A ruhákat csak addig mossák, ameddig szükséges a színek és a szálak megőrzése érdekében.
ProSense® automatikus mennyiségszabályozás: Akár 30%-os víz-, energia- és időmegtakarítás
A ProSense® automatikus töltetérzékelő automatikusan meghatározza a ruhatöltetet az egyéni mosási ciklushoz. Az idő-, víz- és energiafogyasztás akár 30%-kal* is csökken. Ez biztosítja, hogy a ruhák minden alkalommal a megfelelő ápolásban részesüljenek.
*Belső teszt az idő, víz és energiafogyasztás mérésére 30°C-os pamutprogram esetén, ProSense® technológiával optimalizálva, 1 kg-os töltet és maximális töltet között.
Időtakarékos lehetőség: Időt takarít meg, amikor gyorsan kell elvégezni a dolgokat.
Az Időmegtakarítás opció lehetővé teszi a program időtartamának két lépésben történő lerövidítését, ezáltal a mosási idő felére csökken. Ideális, ha gyorsan kell elvégezni valamit: a lehető legrövidebb mosási idő a tisztítóerő feláldozása nélkül.
Higiéniai program gőzzel: Eltávolítja a vírusok és baktériumok több mint 99,99%-át*
A Swissatest által tanúsított higiéniai program egy mosási és gőzölési ciklust kombinál, amely hosszabb ideig 60°C felett tartja a hőmérsékletet, ezáltal eltávolítja a baktériumok és vírusok több mint 99,99%-át*. A 60°C feletti hőmérséklet csökkenti az allergéneket és higiénikusan tiszta ruhákat biztosít.
*A Swissatest Testmaterialien AG 2021-ben külső vizsgálata során Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa és Bacteriophage MS2 jelenlétére tesztelve (tesztjelentés száma: 202120117).
20 perces - 3 kg-os program: Különösen gyors tisztítás
Ha különösen gyorsan kell mosnia, válassza a 20 perces - 3 kg-os programot, és tisztítson ki egy 3 kg-os adag enyhén szennyezett ruhát mindössze 20 perc alatt.
Inverteres motor: Tartós és energiatakarékos
Tapasztalja meg az energiatakarékos mosást az inverteres motorral. Alacsony energiafogyasztásra és extra hosszú élettartamra tervezték, így biztosítva a következetesen hatékony mosást. Az AEG ezt 10 év motorgaranciával* támasztja alá.
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1600f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 43 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 75 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
