Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 49 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 50 l/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 84,7 cm |
| Szélesség: | 59,7 cm |
| Mélység | 66 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
