Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 43 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 74 dB |
| Magasság: | 84,7 cm |
| Szélesség: | 59,6 cm |
| Mélység | 57,7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
