Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| Energiafogyasztás | 180 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 83 liter |
| Teljes kapacitás | 83 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 41 dB |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Mélység | 56 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
