Leírás
METZ 43MUD6001Z
márka: METZ
Gyártói cikkszám: 43MUD6001Z
Műszaki adatok:
típus: LCD
LED-es háttérvilágítás: Közvetlen LED háttérvilágítás
képarány: 16:9
Képátló: 43 hüvelyk (109 cm)
Felbontás (natív): 3840x2160
HDR: HDR10 / HLG
natív képkockasebesség: 60 Hz
Energiahatékonysági osztály: F
Energiafogyasztás / 1000 óra: 50 kWh
Energiafogyasztás HDR/1000 óra: 100 kWh
Energiafogyasztás (készenléti állapotban): 500 mW
operációs rendszer: Roku TV
Tuner:
DVB-C tuner: 1 db
DVB-C szabvány: DVB-C
DVB-S tuner: 1 db
DVB-S szabvány: DVB-S2
DVB-T tuner: 1 db
DVB-T szabvány: DVB-T2
Közös interfész: CI+
Videókapcsolatok:
HDMI: 3x
Hang:
Hangszórók: Térhatású
Hangrendszerek:
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby Atmos
Zenei előadás: 16 W
Hangkimenetek: optikailag
további kapcsolatok:
LAN: Igen
USB: 2x USB-A
Integrált Wi-Fi: Igen
Méretek állvány nélkül:
Szélesség: 95,7 cm
Magasság: 56,4 cm
mélység: 8,8 cm
Méretek állvánnyal együtt
Szélesség: 95,7 cm
Magasság: 61,5 cm
mélység: 22,3 cm
Súly:
Súly állvány nélkül: 6 kg
Súly állvánnyal: 6,1 kg
különféle:
HD specifikáció: 4K Ultra HD
Szín: fekete
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (16W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Smart | Igen |
| Magasság: | 61,5 cm |
| Szélesség: | 95,7 cm |
| Mélység | 22,3 cm |
