Leírás
Terméktípus: Full HD televízió
Kép tulajdonságai:
Kijelzőtechnológiák: LED, HDR
felbontás: 1920 x 1080 képpont
Képernyőméret: 40 hüvelyk
Képernyő átlója: 101 cm
frissítési gyakoriság: 50 Hz
Képernyőformátum: 16:9
reakcióidő: 8 ms
fényesség: 200 cd/m²
Háttérvilágítás: LED-es háttérvilágítás
HDR formátum támogatás: HDR10, HDR HLG
felszerelés:
Digitális tuner: Antenna (DVB-T2 HD), Antenna (DVB-T2), Antenna (DVB-T), Kábel (DVB-C), Műholdas HD (DVB-S2 HD), Műhold (DVB-S), Egyetlen tuner
ajánlott szobaméret: kicsi (<15 m²)
HDTV: Igen
Komfort funkciók: Képernyőmenü (OSD), EPG, elalváskapcsoló, szülői felügyelet, teletext
Internetes funkciók: Okostévé
rádióátvitel: Wi-Fi
Hangasszisztens: Amazon Alexa kompatibilis
Kapcsolatok:
HDMI bemenetek: 2
USB-portok: 2 db USB
Common Interface Plus (CI+) foglalatok: 1
Hálózati kapcsolat: 1x Ethernet
digitális kimenetek (optikai): 1
VESA szabvány: 200 x 200
Környezetbarát jellemzők:
SDR energiahatékonysági osztály: E
Energiafogyasztás SDR: 36 kWh/1000 óra
HDR energiahatékonysági osztály: E
HDR energiafogyasztás: 37 kWh/1000 óra
Hangfunkciók:
Teljes hangszóróteljesítmény: 16 watt
Hangszóró teljesítménye: 2 x 8 watt
Térhatású formátumok: Dolby Digital Plus, virtuális surround hangzás, DTS
Méretek és szállítási terjedelem:
Méretek állvánnyal (Sz x Ma x Mé): 892 × 507 × 208 mm
Méretek állvány nélkül (Szé x Ma x Mé): 892 × 471 × 80,4 mm
Súly állvánnyal: 5,3 kg
Súly állvány nélkül: 5,2 kg
Paraméterek
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel (Full HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (16W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 100 cm (40") |
| Smart | Igen |
| Magasság: | 50,7 cm |
| Szélesség: | 89,2 cm |
| Mélység | 20,8 cm |
