Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 78 Kwh/év |
| Vízfogyasztás | 42 liter/ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 62 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 79 dB |
| Méretek: | 86 cm x 41 cm x 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
