Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 59 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 45 liter/ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 65 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 75 dB |
| Méretek: | 84,5 cm x 59,7 cm x 49,7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
