Leírás
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 10 |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 67 kWh |
| Vízfogyasztás | 8.5 liter |
| Eco program időtartama | 198 perc |
Programok |
|
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 44.8 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 61 cm |
További tulajdonságok |
|
| Zajszint | 44 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | B |
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 8 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 85 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 10 Liter / ciklus |
| Méretek: | 84,5 cm x 59,8 cm x 61 cm |
| Zajszint | 44 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
