Leírás
Mikrohullámú teljesítmény 900 watt
Teljesítményszintek 4.
Grill teljesítmény 1600 watt
Kombinált működés Igen
Forró levegő teljesítmény 2500 wattKG
Jellemzők és funkciók
Automatikus programok száma 10
Óra kijelző, kijelző,
Funkciók
Leolvasztási funkció, pizza funkció, grill funkció, elektronikus vezérlés, automatikus programok, forró levegő funkció
Szülői felügyelet
Ház anyaga rozsdamentes acél
Belső anyag rozsdamentes acél
szélesség 51 cm
magasság 31 cm
mélység 50 cm
Főzési hely 25 liter
Súly 18,1 kg
Paraméterek
| Űrtartalom | 25 liter |
| Kijelző | Van |
| Automatikus program | Van |
| Grill teljesítmény | 1600 W |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Hőlégkeverés | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Különleges jellemzők | Leolvasztási funkció, pizza funkció, grill funkció, elektronikus vezérlés, automatikus programok, forró levegő funkció |
| Forró levegő teljesítmény | 2500 W |
| Automatikus programok száma | 10 |