Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| Energiafogyasztás | 271 kWh/év |
| Hűtő kapcitás | 179 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 70 liter |
| Teljes kapacitás | 249 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 177,7 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
